kids club - prywatne przedszkole łódź, klub malucha łódź, prywatny żłobek łódź
prywatne przedszkole łódź przedszkole klub malucha łódź akademia gotowania - prywatne przedszkole łódź musical babies kontakt
 
 
» Oferta cateringowa
» Posiłki
» Ogólne zasady wsp.
» Przykładowe jadłospisy
» Zaufali nam
» Kontakt
 
space
 
space
space
 

Catering dla przedszkoli

Każdego dnia gotujemy dla dzieci, a nasze potrawy są dziecinnie smaczne!

W naszej firmie Kids Club najważniejsze są dzieci. Już od 2006 roku dbamy, by u nas czuły się bezpieczne, szczęśliwe i kochane! Z miłości do nich najpierw stworzyliśmy Klub Malucha, następnie Przedszkole, a w roku 2012 własną kuchnię, która zna marzenia, szanuje uczucia i rozumie potrzeby Małych Smakoszy. Najbardziej wyczuleni jesteśmy właśnie na opinie dzieci, traktując je w sposób partnerski, wsłuchujemy się w ich sugestie, a ich uśmiech, zadowolenie i kategoryczne domaganie się dokładki jest dla nas największą satysfakcją i naszym ogromnym sukcesem. Dbamy, by w najważniejszym dla zdrowia Dziecka okresie intensywnego rozwoju, posiłki były naturalne i zdrowe. Przygotowywane przez nas potrawy są delikatne, pachnące i kolorowe; są wyjątkowe - dziecinnie smaczne!

Doskonale wiemy o tym, iż żłobek, przedszkole i szkoła to miejsca, w których Dzieci odkrywają i poznają otaczający je świat. Stworzenie optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju Dziecka, profesjonalna opieka i edukacja, to niezwykle odpowiedzialne i wymagające zadania. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna, bezpieczne i przyjazne otoczenie, zdrowe posiłki... każdy najdrobniejszy szczegół, wpływa na panującą w Twojej placówce atmosferę. Jedzenie stanowi jedną z podstawowych części życia waszej placówki - dlatego warto postawić je wysoko na liście swoich priorytetów.

Jako firma zewnętrzna chcielibyśmy odegrać istotną rolę w budowaniu sukcesu, i w ramach współpracy przejąć zadanie żywienia waszych pociech i wspierać Waszą placówkę.

Podejmując decyzję o rozpoczęciu współpracy z Kids Club, wybierasz odpowiedzialnego i rzetelnego partnera, który nie zawiedzie Twojego zaufania. Stawiamy na najwyższą jakość posiłków, profesjonalizm,a przede wszystkim zrozumienie uczuć i potrzeb Twoich i Dzieci i gwarantujemy zadowolenie z dostarczanych przez nasz catering usług.

W naszej ofercie znajdują się wszystkie rodzaje posiłków profilaktycznych: śniadanie, obiad dwudaniowy i podwieczorek. Z pośród naszych propozycji możesz dowolnie komponować własne zestawy. Pełnowartościowe posiłki zapewnią Dzieciom wszystkie składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego rozwoju.

Menu nadzorowane przez naszego kucharza i dietetyka, jest zgodne z rekomendacjami WHO, a także wytycznymi Instytutu Żywności i Żywienia i Instytutu Matki i Dziecka, a naszą największą inspiracją jest "Kampania na rzecz naturalnej diety w przedszkolu - Zdrowy Przedszkolak". Jadłospisy uwzględniają wiek Dzieci, czas jaki spędzają w placówce, zapotrzebowanie na wartości odżywcze, energetyczne, minerały i witaminy.

Zapewniamy niezawodną i terminową dostawę. Nasze pojazdy gwarantują bezpieczeństwo przewożonych posiłków. Potrawy są zawsze świeże i gorące, o najwyższych walorach smakowych.

W zdrowym ciele zdrowy zuch!
W naszej kuchni stawiamy na dobre i zdrowe produkty dla dzieci! Nasze jadłospisy uwzględniają zasady zdrowego odżywiania!


Celem, jaki sobie postawiliśmy jest przygotowanie posiłków najwyższej jakości. Dlatego zatrudniliśmy doświadczonego Kucharza, który ukończył ukończył Technologię Żywienia Człowieka o specjalizacji Żywienie Zbiorowe. Nie są mu obce systemy jakości, jakie obowiązują od czasu wejścia Polski do Unii. Jest osobą odpowiedzialną za układanie jadłospisów oraz diet dla dzieci z uczuleniami i alergiami pokarmowymi, tak by były urozmaicone i cieszyły podniebienia najmłodszych. Pilnuje również, by produkty żywnościowe stanowiły towar najwyższej jakości i były dostarczane ze znanych źródeł i od tych samych dostawców. Nasza kuchnia wyposażone są w sprzęt gastronomiczny, umożliwiający bezpieczne i wartościowe przygotowanie smacznych posiłków.

Najważniejsze dla nas jest przygotowanie świeżych posiłków, zgodnie z nową piramidą żywienia z produktów świeżych i niezanieczyszczonych. Nasze posiłki dla dzieci mają być zdrowym budulcem i paliwem, a nie sztucznym pobudzaczem. Żywienie ma być jak najbardziej naturalne, minimalnie przetworzone, zawierać dużo warzyw i owoców, potrawy zawierać powinny jak najmniej konserwantów i wzmacniaczy smaku.

Staramy się zaszczepiać w dzieciach zdrowe nawyki żywieniowe!
Zapraszamy !!!
 
space
line