kids club - prywatne przedszkole łódź, klub malucha łódź, prywatny żłobek łódź
prywatne przedszkole łódź przedszkole klub malucha łódź akademia gotowania - prywatne przedszkole łódź musical babies galeria kontakt mail
 
 
» Aktualności
» O Akademii
» Rozkład zajęć
» Oferta współpracy
» Cennik
 
space
 
space
space
 

Akademia gotowania - prywatne przedszkole Łódź - o akademii

Akademia Gotowania Kids Club

W naszej kuchni gotujemy ze świeżych, pełnowartościowych składników i uczymy przede wszystkim zasad zdrowego odżywiania.
akademia gotowaniaMłodzi kucharze poznają u nas smak i zapach różnych produktów i przypraw oraz dowiedzą się, kiedy jest sezon na określone warzywa i owoce. Jesteśmy przekonani, że nawet niejadek nie oprze się pachnącym potrawom, jeśli wcześniej sam je przygotuje.
Nie od dziś bowiem wiadomo, że dzieci zaczynają jeść, jak same zaczynają gotować. Dowiedzą się też, jak wykorzystywać moc przypraw i dodatków, aby uzyskać oryginalne danie i jak je podać, aby wyglądało elegancko. Zapewniamy, że pod naszym czujnym okiem każde dziecko stanie się prawdziwym smakoszem, a być może też szefem domowej kuchni. Rodzice będą zadziwieni, jak ich dzieci zmieniają się w doświadczonych kucharzy i w domu już samodzielnie bądź z ich niewielką pomocą przygotowują dania według poznanych przepisów bądź własnych pomysłów, pamiętając o zasadach bezpieczeństwa i higieny.

Na zajęciach w Akademii Gotowania każde dziecko:

small hand dowie się, jak zdrowo się odżywiać,
small hand nauczy się dobrych manier i reguł savoir-vivre'u,
small hand pozna zasady higieny i bezpieczeństwa w kuchni,
small hand będzie kreatywnie myśleć i ćwiczyć wyobraźnię,
small hand nabierze odwagi i pewności siebie, pracując samodzielnie i w zespole,
small hand "odwiedzi" kraje całego świata oraz pozna ich kulinarne tradycje i zwyczaje,
small hand rozszerzy swoje wiadomości z matematyki, historii, geografii i paru innych dziedzin,
small hand będzie eksperymentować, uczyć się interpretować przepisy, ale też odchodzić od nich i tworzyć własne kompozycje smakowe.

A wszystko to w trakcie absolutnie wyjątkowych zajęć kulinarnych w kolorowej i bezpiecznej kuchni, stworzonej przede wszystkim z myślą o dzieciach zarówno tych najmłodszych 3- lub 4-latkach, jak i młodzieży ze szkół gimnazjalnych i średnich, wkraczającej pomału w dorosłe życie.

Zajęcia trwają 2 godziny. Zapewniamy wszystkie akcesoria do gotowania, fartuszki, czapki kucharskie. Każdy uczestnik otrzymuje przepis , który może wypróbować w domu.

Grupy, max 10 osób:

Mini Kucharz (dzieci 3-6 lat),
Mały Kucharz ( dzieci 6-10 lat)
 
space
line