kids club - prywatne przedszkole łódź, klub malucha łódź, prywatny żłobek łódź
prywatne przedszkole łódź przedszkole klub malucha łódź grupa-projektowa - prywatne przedszkole łódź musical babies galeria kontakt mail
 
 
» Aktualności
» Urodziny w przedszkolu
» O Przedszkolu
» Nasza misja
» Dzień w przedszkolu
» Zajęcia dodatkowe
» Posiłki
» Kadra
» Statut
» Zapisy
» Cennik
 
space
 
space
space
 

Prywatne przedszkole Łódź - nasza misja

Biegać, skakać, latać, pływać, w tańcu , ruchu wypoczywać !

Przedszkole Kids Club to miejsce wyjątkowe nie tylko ze względu na swój językowy charakter czy artystyczny styl ale przede wszystkim za innowacyjny prosportowy program rozwoju przedszkolaków stworzony specjalnie dla wszystkich Maluchów z werwą .

Naszą misją jest - wychowanie przez sport. Według nas sport to nie tylko środek hartowania ciała, ale przede wszystkim uniwersalna metoda wychowania współczesnego człowieka w duchu pokoju.

Podczas zajęć dydaktycznych i sportowych w naszym przedszkolu, trenerzy oraz opiekunowie przekazują wartości etyczne i moralne, dbają o rozwój psychofizyczny dzieci. Naszym głównym celem jest wykształcenie u dzieci nawyku stosowania zasad "fair-play" w życiu codziennym i sportowym. W gronie swoich rówieśników, nasze pociechy uczą się współpracy, szacunku dla innych oraz zdobywają podstawowe umiejętności życia w społeczeństwie. W oparciu o zasadę "fair-play" kształtują w sobie zasady zdrowej rywalizacji i "czystej gry", co ma przeniesienie na wszystkie sfery życia. Dzięki uczestnictwu w życiu sportowym dzieci uczą się czerpać satysfakcję z podejmowanych decyzji, kształtują charakter i emocje, rozwijają umiejętności nawiązywania kontaktów z rówieśnikami, propagują cechy takie jak: uczciwość, wytrwałość, lojalność i sprawiedliwość.

Nasze przedszkole ma na celu zachęcić dzieci do sportowego stylu życia, bez względu na ich umiejętności i predyspozycje fizyczne - jest otwarte dla wszystkich. Każde z dzieci będzie miało szansę rozwijać talenty w swoim tempie i według swoich możliwości. Sport traktujemy jako zabawę, nie jako rywalizację. Mamy nadzieję, że uda nam się przekazać dzieciom zamiłowanie do ćwiczeń, które są tak ważne dla zdrowia w dzisiejszej erze komputerów i siedzącego trybu życia.

Nasze przedszkole to przedszkole z nieprzeciętną aktywnością sportową. Oprócz zajęć ruchowych, które odbywają się na terenie przedszkola takich jak gimnastyka poranna, taniec, rytmika, gimnastyka korekcyjna, balet czy karate organizujemy zajęcia tenisowe, football oraz naukę pływania.
Zajęcia sportowe odbywają z osobami, dla których sport jest sposobem na życie, z trenerami, z tancerzami i nauczycielami wychowania fizycznego. U Nas nie ma osób przypadkowych.
Serdecznie Zapraszamy,
Monika Pietrusza, Małgorzata Syguła
 
space
line