Catering dla przedszkoli

Każdego dnia gotujemy dla dzieci, a nasze potrawy są dziecinnie smaczne!

W naszej firmie Kids Club najważniejsze są dzieci. Już od 2006 roku dbamy, by u nas czuły się bezpieczne, szczęśliwe i kochane! Z miłości do nich najpierw stworzyliśmy Klub Malucha, następnie Przedszkole, a w roku 2012 własną kuchnię, która zna marzenia, szanuje uczucia i rozumie potrzeby Małych Smakoszy.
Najbardziej wyczuleni jesteśmy właśnie na opinie dzieci, traktując je w sposób partnerski, wsłuchujemy się w ich sugestie, a ich uśmiech, zadowolenie i kategoryczne domaganie się dokładki jest dla nas największą satysfakcją i naszym ogromnym sukcesem.
Dbamy, by w 
najważniejszym dla zdrowia Dziecka okresie intensywnego rozwoju, posiłki były naturalne i zdrowe.
Przygotowywane przez nas potrawy są delikatne, pachnące i kolorowe; są wyjątkowe – 
dziecinnie smaczne!

Doskonale wiemy o tym, iż żłobek, przedszkole i szkoła to miejsca, w których Dzieci odkrywają i poznają otaczający je świat. Stworzenie optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju Dziecka, profesjonalna opieka i edukacja, to niezwykle odpowiedzialne i wymagające zadania. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna, bezpieczne i przyjazne otoczenie, zdrowe posiłki… każdy najdrobniejszy szczegół, wpływa na panującą w Twojej placówce atmosferę. Jedzenie stanowi jedną z podstawowych części życia waszej placówki – dlatego warto postawić je wysoko na liście swoich priorytetów.

Jako firma zewnętrzna chcielibyśmy odegrać istotną rolę w budowaniu sukcesu, i w ramach współpracy przejąć zadanie żywienia waszych pociech i wspierać Waszą placówkę.

Podejmując decyzję o rozpoczęciu współpracy z Kids Club, wybierasz odpowiedzialnego i rzetelnego partnera, który nie zawiedzie Twojego zaufania. Stawiamy na najwyższą jakość posiłków, profesjonalizm,a przede wszystkim zrozumienie uczuć i potrzeb Twoich i Dzieci i gwarantujemy zadowolenie z dostarczanych przez nasz catering usług.

W naszej ofercie znajdują się wszystkie rodzaje posiłków profilaktycznych: śniadanie, obiad dwudaniowy i podwieczorek. Z pośród naszych propozycji możesz dowolnie komponować własne zestawy. Pełnowartościowe posiłki zapewnią Dzieciom wszystkie składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego rozwoju.
Menu nadzorowane przez naszego kucharza i dietetyka, jest zgodne z rekomendacjami WHO, a także wytycznymi Instytutu Żywności i Żywienia i Instytutu Matki i Dziecka, a naszą największą inspiracją jest „Kampania na rzecz naturalnej diety w przedszkolu – Zdrowy Przedszkolak”. Jadłospisy uwzględniają wiek Dzieci, czas jaki spędzają w placówce, zapotrzebowanie na wartości odżywcze, energetyczne, minerały i witaminy.
Zapewniamy niezawodną i terminową dostawę. Nasze pojazdy gwarantują bezpieczeństwo przewożonych posiłków. Potrawy są zawsze świeże i gorące, o najwyższych walorach smakowych.

W zdrowym ciele zdrowy zuch!

W naszej kuchni stawiamy na dobre i zdrowe produkty dla dzieci! Nasze jadłospisy uwzględniają zasady zdrowego odżywiania!
Celem, jaki sobie postawiliśmy jest przygotowanie posiłków najwyższej jakości.
Dlatego zatrudniliśmy doświadczonego Kucharza, który ukończył ukończył Technologię Żywienia Człowieka o specjalizacji Żywienie Zbiorowe. Nie są mu obce systemy jakości, jakie obowiązują od czasu wejścia Polski do Unii. Jest osobą odpowiedzialną za układanie jadłospisów oraz diet dla dzieci z uczuleniami i alergiami pokarmowymi, tak by były urozmaicone i cieszyły podniebienia najmłodszych. Pilnuje również, by produkty żywnościowe stanowiły towar najwyższej jakości i były dostarczane ze znanych źródeł i od tych samych dostawców.

Nasza kuchnia wyposażone są w sprzęt gastronomiczny, umożliwiający bezpieczne i wartościowe przygotowanie smacznych posiłków.

Najważniejsze dla nas jest przygotowanie świeżych posiłków, zgodnie z nową piramidą żywienia z produktów świeżych i niezanieczyszczonych.
Nasze posiłki dla dzieci mają być zdrowym budulcem i paliwem, a nie sztucznym pobudzaczem.

Żywienie ma być jak najbardziej naturalne, minimalnie przetworzone, zawierać dużo warzyw i owoców, potrawy zawierać powinny jak najmniej konserwantów i wzmacniaczy smaku.

Staramy się zaszczepiać w dzieciach zdrowe nawyki żywieniowe!
Zapraszamy !!!

Posiłki

Zapewniamy diety bezmleczne, bezjajeczne, bezglutenowe, wegetariańskie i inne.

Na śniadania dzieci dostają zupę mleczną, płatki zbożowe: owsiane, jęczmienne, żytnie, pszenne, orkiszowe, dodatkowo podawane są jajka w różnych postaciach, mięso drobiowe,, pasztet z soczewicy, różne sałatki, chleb podajemy razowy lub z ziarnami.
Nigdy nie brakuje u nas warzyw sezonowych (marchewka do chrupania, sałata, rzodkiewka, ogórki zielone i kiszone, pomidory, cebulka). Dzieci korzystają również ze swoich hodowli szczypiorku i rzeżuchy.

W ciągu dnia podjadają jabłuszka lub wafle ryżowe. Do picia dostają wodę źródlaną, herbaty owocowe (niesłodzone), miętę, kawę zbożową, do obiadu kompot.

Na obiad dzieci dostają zupę, często pojawiają się kremy z warzyw, które dzieci bardzo chętnie jedzą, a łatwo w nich przemycić wiele wartościowych składników, na drugie danie pojawia się drób (gotowany, duszony w warzywach, pieczony) ryba, kotlety jajeczne, z soczewicy, warzywne, różne rodzaje kasze oraz oczywiście warzywa gotowane i surówki.

Podwieczorki to przede wszystkim zdrowe przekąski: owoce świeże oraz suszone, bakalie, pieczywo chrupkie: ryżowe, wielozbożowe, chrupki kukurydziane, warzywa do chrupania, nasiona: słonecznika, siemienia lnianego, pestki dyni, sezam, orzechy i migdały,domowy kisiel, ciasta i ciasteczka i zdrowe kanapki, a do picia czysta woda, kompoty naturalne, soki owocowe i warzywne niesłodzone, herbaty ziołowe, herbaty owocowe.

Przykładowe jadłospisy

Ogólne warunki współpracy

Informacje ogólne

Jadłospis wysyłany jest drogą mailową w wyprzedzeniem tygodniowym. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, uwagi dotyczące jadłospisu. Proponujemy również wprowadzenie formy wyboru menu przez dzieci np. kolorowy dzień lub ulubiony obiad.
Ze względów higienicznych, mamy gorącą prośbę aby opłukiwać termosy, w których dostarczane są posiłki.
Dokładki – stosujemy zasadę: do 40 zamawianych posiłków – 5 dokładek
powyżej 40 zamawianych posiłków – 10 dokładek.
Śniadania przyjeżdżają do przedszkola do godz.9.00, obiad i podwieczorek razem do godz. 12.30.
Cały dzienny cykl zamyka się w 2 dostawach, przy których kierowca zabiera termosy z poprzedniego posiłku.
Respektujemy alergie, potwierdzone przez lekarza. Istnieje możliwość specjalistycznej diety, jednakże stawka żywieniowa ulegnie wzrostowi.

Śniadania

Śniadania, jaki i każdy posiłek zawiera warzywa/ owoce, białko pod różnymi postaciami.
Stosujemy różne rodzaje pieczywa, zarówno ciemne jak i pszenne, bułki, chałkę. Do smarowania zawsze dodawane jest masło 82 – 83 %. Wszystkie produkty są świeże, kupione dzień, maksymalnie dwa dni przed podaniem na stół.
Produkty na śniadanie dostarczane są w formie pokrojonej.
Napoje dostarczane są do przygotowania na miejscu w placówce ( herbata, cukier).

Obiady

Naszą generalną zasadą jest zapewnienie zdrowej,zbilansowanej diety dla dzieci w wieku przedszkolnym. W naszych jadłospisach pojawią się różnego rodzaju kasze, urozmaicone surówki, zupy gotowane na warzywach (nie kostkach).Staramy się zachęcać dzieci do próbowania potraw, które ” z góry przekreślają”. Wszystkie kompoty gotowane są na owocach, nie rozcieńczonych sokach.

Podwieczorki

Podwieczorki zapewniamy aby były posiłkiem lekkim, zdrowym z przewagą pozycji z owocami sezonowymi, owocami suszonymi lub ciastami.
W naszym przedszkolu praktykujemy iż do podwieczorków dodawane są kanapki, które zostają ze śniadania. Jest to opcjonalne.

Zaufali nam:

Dostarczamy smaczne posiłki do następujących placówek.

  • Niepubliczne Przedszkole Aniołkowo, Łódź ul. Gogola 12
  • Niepubliczne Przedszkole Aniołkowo, Łódź ul. Krakowska 42
  • Niepubliczne Przedszkole Lalibu, Starowa Góra ul. Inspektowa
  • Niepubliczne Przedszkole Pingwinek, Łódź ul. Świtezianki 12
  • Niepubliczne Przedszkole Świat Odkrywców, Stara Gadka
  • Niepubliczne Przedszkole Kamyczkowo, Łódź ul. Współzawodnicza 2
  • Dom Seniora ” Dom na Zdrowiu”, Łódź ul. Sułkowskiego 60

STRONA GŁÓWNA   

O NAS   

O PRZEDSZKOLU   

ZAJĘCIA DODATKOWE    

STATUT   

REKRUTACJA I CENNIK    

KLUB MALUCHA    

GALERIA    

KONTAKT    

MENU